| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Boyut | 1,44 inç |
| Pim numarası | 10 iğne |
| Anahat Boyutu | 29,00(G) x 34,41(Y) x 2,25(D) |
| Aktif alan | 25,50(G) x 26,50(Y) |
| İsim | 4.3 İnç TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Garanti | 24 ay |
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| LCD tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Anahat Boyutu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| AA Boyutu | 23,4(Y) x 23,4 (D) mm |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Depolama Sıcaklığı | -20~+70C |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM boyutu | 73.03 (h)*76.48 (v)*2.3 (d) mm |
| Dokunmatik panel | CTP&RTP'yi özelleştirme desteği |
| optik açı | Tüm |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
| Anahat Boyutu | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 24 Bit-RGB Arayüzü |
| Modül boyutu | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Aktif alan | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Renk | 262k |
| Kontrast Oranı | 800: 1 |
|---|---|
| Boyut | 5 inç |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Arayüz | RGB 16 bit |
|---|---|
| Işık kaynağı | 8 - Ledli Beyaz |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| AA Boyutu | 10,8(Y) x 21,7 (D) mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |