| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Görüş Açısı | 178 derece |
| Karakter | beyaz |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Anahat boyutu | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35 mm |
| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Boyut | 1,22 inç |
| LCD Tipi | TFT |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Arayüz | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü gerilimi | 3.3V |
| Sürüş Yöntemi | 1/6 Görev, 1/3 Önyargı |
| Ekran Tipi | bölüm |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| İsim | 8x2 karakter LCD ekranı |
|---|---|
| Denetleyici | S6B0069 veya eşdeğeri |
| Ekran Rengi | Beyaz |
| Sürüş planı | 1/160 görev, 1/14 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 2inç |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 26 pin |
| teknoloji | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Genel boyutlar | 38,5*52,05*2,6 mm |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 3,5 İnç |
| çözünürlük | 320x480 nokta |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Polarizör | İletken |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 1000000 Adet/Yıl |
| Görev | 1/8 |
| Gerilim | 5.0V |
| Polarizör tipi | İletken |