| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |
| İsim | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Polarzer Modu | transfektif |
| Ekran çözünürlüğü | 160x128 Pexels |
| Kontrast oranı | Modele bağlı olarak değişir |
| Görev | 1/128duty |
| Aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Tip | LCD |
| Yönü Görüntüle | Tüm |
| Renk | Tam renkli |
| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| Parlaklık | 250 CD/M² |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Boyut | 1.3 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Piksel Aralığı | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,6 inç |
| Anahat Boyutu | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 250 Cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Modül Boyutu | 31,52(G) x 33,72(Y) x 1,94(D) |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Arayüz | 3 satırlı SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| LCD tipi | AMOLED, Normalde siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 250 nit |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Ekran Boyutu | 10,1 inç |
| Arka ışık | 6 - KALIP BEYAZ LED |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | SPI + 18BIT RGB |