| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Nazwa | monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Tryb polaryzacyjny | transfleksyjne |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 160x128 Pexels |
| Współczynnik kontrastu | Różni się w zależności od modelu |
| Obowiązek | 1/128duty |
| Obszar aktywny | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
|---|---|
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Typ | LCD |
| Zobacz kierunek | Wszystko |
| Kolor | Pełny kolor |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozstaw pikseli | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,6 cala |
| Rozmiar konturu | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Rozmiar modułu | 31,52 (szer.) x 33,72 (wys.) x 1,94 (gł.) |
| Rozmiar wyświetlacza | 1,54 cala |
| Interfejs | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Zobacz kierunek | Bezpłatny |
| Typ LCD | AMOLED, zwykle czarny |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Powierzchnia Luminancee | 250 nitów |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu | 10,1 cala |
| Podświetlenie | 6 - ŚWIECI BIAŁĄ DIODĘ LED |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 CD/m² |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | SPI + 18BIT RGB |