| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| CHARAKTER | biały |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Wymiar konturowy | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35mm |
| Rozmiar ekranu | 1,44 cala |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 1,22 cala |
| Typ LCD | TFT |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie napędu | 3,3 V |
| Metoda napędu | 1/6 obowiązku, 1/3 stronniczości |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD o znaku 8x2 |
|---|---|
| Kontroler | S6B0069 lub równoważny |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
| Schemat jazdy | 1/160 Duty, 1/14 stronniczość |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 3,5 cala |
| rezolucja | 320x480 punktów |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Polaryzator | Transmisyjny |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 1000000 komputerów rocznie |
| Obowiązek | 1/8 |
| Woltaż | 5.0 V. |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |