| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1,44 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 29,00 (Π) x 34,41 (Υ) x 2,25 (Τ) |
| Ενεργή περιοχή | 25,50 (Π) x 26,50 (Υ) |
| Όνομα | Επίδειξη 4,3 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Τύπος LCD | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Μέγεθος περιγράμματος | 155.2*88.2*5.00 mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 1.3 ίντσες |
| Μέγεθος AA | 23,4 (Υ) x 23,4 (V) mm |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~+70C |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Χονγκ Κονγκ |
| Διάσταση LCM | 73.03 (H) *76.48 ((V) *2.3 ((D) mm |
| Πίνακας αφής | Η υποστήριξη προσαρμόζει CTP&RTP |
| οπτική γωνία | Όλα |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διεπαφή 24 Bits-RGB |
| μέγεθος μονάδας | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Χρωματιστά | 262K |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Διασύνδεση | RGB 16BIT |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 8 - Led White |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Λάμψη | 300 CD/m² |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Μέγεθος AA | 10,8 (Υ) x 21,7 (V) mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |