| Διεπαφή | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Προβολή κατεύθυνσης | Δωρεάν |
| Τύπος LCD | AMOLED, κανονικά μαύρο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Επιφάνεια Luminancee | 250NITS |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 700 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Γωνία θέασης | Όλα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5 ίντσες |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή RGB 8 bit |
|---|---|
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 400 × 400 εικονοστοιχεία |
| Εμπόρευμα | 1,6 ίντσα γύρω από την επίδειξη Tft LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά μαύρο |
|---|---|
| Επίδειξη | TFT γύρω από την επίδειξη LCD |
| Λιμάνι | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λέξη-κλειδί | Στρογγυλό σχήμα |
| Διαστατικό περίγραμμα | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| Επίδειξη | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| τύπος οθόνης | TFT |
| Φωτισμός επιφάνειας | 450/cd |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 2,1 ίντσα |
| Εμπόρευμα | 1.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 480x480 σημεία |
| Διάσταση περιγράμματος | 69,19-71,74*2,45 χλστ |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
|---|---|
| Τύπος LCD | TFT LCD |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή MIPI 4 LANE BIT |
| Διάσταση διαγράμματος ενότητας | 105.6*109.87*2.13 |
| Εικονικό διακόπτη οθόνης LCD | NV3051F |
| Τύπος αφής | με/χωρίς RTP/CTP |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Συνδετήρας | 14πιν -υποδοχή FPC |
| Τύπος | IPS |