| όνομα | Μικρή ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 128*64 |
| Περιοχή θέασης | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |
| Άρθρο | 12864 ΛΚΜ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Οδηγώ | ST7789V |
| Δυναμικό | 3,0V |
| τύπος διεπαφής | SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | - 10 ° C έως + 60 ° C |
| όνομα | Μικρή επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Λέξεις-κλειδιά | Οθόνη LCD 2,95 ιντσών |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
| Γωνία θέασης | Όλα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ψήφισμα | 240*240 |
| Οδηγώντας στοιχείο εικονοκυττάρου | A-Si TFT |
| Λέξεις-κλειδιά | 1.33 ιντσών οθόνη LCD |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Διεπαφή | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Προβολή κατεύθυνσης | Δωρεάν |
| Τύπος LCD | AMOLED, κανονικά μαύρο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Επιφάνεια Luminancee | 250NITS |
| Οπίσθιο φωτισμό | Τύπος πλευρικού φωτισμού LED |
|---|---|
| τύπος διεπαφής | SPI |
| Οδηγώ | ST7789V |
| Ενεργή περιοχή LCD | 33.48*44.64 |
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| LED αριθμός | 3LEDS |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 2,8V |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΣΤ7789T3 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |