| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40PIN |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Εργασιακή προμήθεια | 5.0V |
|---|---|
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος διασύνδεσης | COB+Ζέβρα |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA αρνητικός |
|---|---|
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6o'clock |
| Τάση εργασίας | 4,8V |
| Τρόπος πολωτή | Μεταφραστικό μεταδιδόμενο (προσαρμοσμένο) |
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |
| Χρώμα του φόντου | Πράσινος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, θετικό |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Δασμός | 1/4 |
| Αποθήκευση | -30℃ σε 80℃ |
| όνομα | Πίνακας LCD TFT |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| γωνία θέασης | Ελεύθερος |
| Τύπος οθόνης | Καθαρό |
| όνομα | 7 ιντσών TFT οθόνη LCD |
|---|---|
| Εξέταση | Στις έξι. |
| Τύπος προμηθευτή | OEM/ODM |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Περιοχή θέασης | 154.08(Π) × 85.92(Υ) χιλ. |
| όνομα | Μονοχρωματική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 160*160 pixel |
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN, Transflecitve/Positive,1/160Δουλειά,1/10Προκατάληψη |
| Επίδειξη | OLED |
| Περιοχή θέασης | 60.00 × 60.00MM |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | vga |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | TN |
| Χρόνος απόκρισης | κα 3 |
| Αριθμός PIN | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Συνολικές Διαστάσεις | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| όνομα | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Ενεργή περιοχή | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |