| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Pin numarası | 40PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Arayüz türleri | RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Çalışma Kaynağı | 5.0V |
|---|---|
| Sürücü modu | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arayüz türü | COB+Zebra |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Saklama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran modu | VA negatif |
|---|---|
| Görüş Açısı Yönü | 6oplock |
| Çalışma voltajı | 4.8V |
| Polarize Modu | Transfektif Transif (Özelleştirilmiş) |
| Sürücü koşulu | 1/4 Duty1/3bias |
| Arka plan rengi | Yeşil |
|---|---|
| Ekran modu | TN, pozitif |
| Polarizör tipi | İletken |
| Görev | 1/4 |
| Depolamak | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Adı | tft lcd paneli |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Görme açısı | Özgür |
| Ekran Tipi | düz |
| Adı | 7 inç TFT LCD ekran |
|---|---|
| Görüntüleme | saat 6 |
| Tedarikçi Türü | OEM/ODM |
| Özelleştir | Destek |
| görüş alanı | 154.08 (W) × 85.92 (h) mm |
| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 160*160 Pexels |
| LCD Tipi | FSTN, Transflecitve/Pozitif, 1/160duty, 1/10bias |
| Görüntüle | oled |
| görüş alanı | 60.00 × 60.00mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
|---|---|
| Bağlantı | VGA |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | TN |
| Tepki Süresi | 3 ms |
| Pin numarası | 24 pin |
|---|---|
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Genel Boyutlar | 55,26x84,69x3,35 mm |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |