| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Modül Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | VA LCD Ekran |
| teknoloji | LCD |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Polarizör | İletken |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 1000000 Adet/Yıl |
| Görev | 1/8 |
| Gerilim | 5.0V |
| Polarizör tipi | İletken |
| Başvuru | Endüstriyel ekipman |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Bağlantı yolu | Zebra Şeridi |
| Arka ışık | Evet |
| Yönü Görüntüle | Saat 6/12 Saat |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Polarize Modu | İletken |
| Teknoloji | LCD |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Dokunmatik Ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Çözünürlük | Özelleştirilmiş |
| LCD tipi | VN LCD Ekran |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Adı | 14 segment LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü IC | HT1621 |
| Görme açısı | 120 derece |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
| Arayüz türü | Paralel |