| Ekran Tipi | HTN LCD Ekran |
|---|---|
| görüş alanı | 95mm (U) * 50mm (G) |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran modu | HTN negatif |
| Arayüz | PIN |
| Anahat Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Anahat Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Bağlantı | Pin, Zebra veya FPC |
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ürün Tipi | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Renk derinliği | 16,7 milyon renk (24 bit) |
| Bağlamak | Pim, Zebra |
| Yüzey işleme | Parlama önleyici kaplama |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| LCM arayüzü | RGB 8 bit arayüz |
|---|---|
| LCD tipi | Normalde Siyah |
| Dokunma IC | ST1624I |
| Piksel sayısı | 400 × 400 piksel |
| Emtia | 1.6 inç yuvarlak TFT LCD ekranı |
| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |