| Depolama sıcaklığı | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Ekran modu | FSTN pozitif, iletken |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Taşıma paketi | Karton/palet |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü gerilimi | 3.3V |
| Sürüş Yöntemi | 1/6 Görev, 1/3 Önyargı |
| Ekran Tipi | bölüm |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Karar | 128*128 |
| Ekran tipi | FSTN, Pozitif, Transfleksif |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| LCD tipi | HTN pozitif, Aktarıcı |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Ekran tipi | Özel segmentli LCD ekranı |
| Bağlantı yolu | Pin, 13 sayı |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
|---|---|
| LCD tipi | HTN Transfive |
| Görüntüleme açısı | Geniş |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |