| نوع نمایشگر | نمایشگر HTN LCD |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 95mm ( L ) * 50mm ( W ) |
| محدوده دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| حالت نمایش | HTN منفی |
| رابط | سنجاق |
| اندازه طرح کلی | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه طرح ریزی | سفارشی |
| قابلیت اتصال | پین، گورخر یا FPC |
| اتصال | پین ، گورخر یا FPC |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی شده |
| منبع نور | LED سفید*6 |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| نوع محصول | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| عمق رنگ | 16.7 میلیون رنگ (24 بیتی) |
| وصل کردن | پین، گورخر |
| درمان سطحی | پوشش ضد تابش نور |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| رابط LCM | رابط RGB 8 بیتی |
|---|---|
| نوع LCD | به طور معمول سیاه |
| Touch IC | st1624i |
| تعداد پیکسل | 400 400 پیکسل |
| کالا | 1صفحه نمایش LCD TFT دور 6 اینچی |
| اندازه صفحه نمایش | 1.44 اینچ |
|---|---|
| زاویه دید | ساعت 12 |
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| درخشندگی | 250 سی دی بر متر مربع |
| حالت نمایش | صفحه نمایش ال سی دی گرافیکی 128x64 |
|---|---|
| نقطه / وضوح | 128 × 64 نقطه |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| روش محرک | 1/65D 1/9B، VIcd = 9.8V، Vdd = 3.0V |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |