| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
|---|---|
| نور پسند | سفید |
| دمای عملیاتی | 0 تا 50 درجه سانتیگراد |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| راننده | HT1621 |
| روش محرک | 1/4Duty، 1/3 Bias |
|---|---|
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| اندازه طرح کلی | 48.0 (W)* 65.0 (H)* 2.8 (T) میلیمتر |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
|---|---|
| اتصال | پین ، گورخر یا FPC |
| اندازه وا | 78*59/56mm*1.1T یا سفارشی |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| منبع تغذیه | 3-5 ولت |
|---|---|
| نوع قطبش | متلاشی |
| اندازه تابلو | سفارشی |
| نوع صفحه | ماژول LCD TN-LCD |
| اندازه بصری | 35.8x36.75mm/سفارشی |
| نام | ماژول نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| دما | -30-80'c |
| اندازه نقطه | 0.55 میلی متر (L)*0.4mm (W) |
| منطقه مشاهده | 76 (w)*26 (ساعت) میلی متر |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| نوع LCD | FSTN ((سیاه سفید) ، مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 پیکسل |
| VDD | 3.0 ولت |
| روشنایی | > 100 cd/m2 |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| دمای عملیات | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30- 80degreee |
| مشاهده فرشته | ساعت 6 |
| نقطه | 160*128 |
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 114.0 (W) 64.0 ´ (ساعت) |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | T6963C یا Eque. |
| نوع رابط | HDMI ، VGA |
| ولتاژ بهره برداری | 3.3 ولت |
|---|---|
| منطقه فعال Tft | 95.04(W)*53.856(H)mm |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
| لومیناس | 300cd/m2 |
| اندازه ماژول | 105.5 (w)*67.2 (ح)*4.95 (t) میلی متر |