| Kąt oglądania | godzina 12 |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Temperatura robocza | 0 do 50 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | HT1621 |
| Metoda napędu | 1/4 Obowiązek, 1/3 Uprzedzenie |
|---|---|
| jasność | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Rozmiar konturu | 48,0 (szer.)* 65,0 (wys.)* 2,8 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
|---|---|
| Łączyć | PIN, Zebra lub FPC |
| Rozmiar Va | 78*59/56mm*1,1T lub niestandardowe |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| technologia | LCD |
| Napięcie zasilania | 3-5V |
|---|---|
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Typ panelu | Moduł LCD TN-LCD |
| Rozmiar wizualny | 35,8 x 36,75 mm/dostosowany |
| nazwa | moduł wyświetlacza LCD monochromatyczny |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| temperatura przechowywania | -30-80'C |
| Rozmiar kropki | 0,55 mm (L)*0,4 mm (w) |
| obszar wyświetlania | 76 (W)*26 (h) mm |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| Kąt widzenia | 160 stopni |
| Numer FPC | 21PIN |
| Układ scalony sterownika | ST7567A |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
| VDD | 3,0 V. |
| Jasność | > 100 CD/m2 |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30–80Degreee |
| Zobacz anioła | 6 |
| Kropka | 160*128 |
| Jasność | 250 cd/m2 |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 114,0 (w) ´ 64,0 (h) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | T6963c lub equ. |
| Typ interfejsu | HDMI, VGA |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |