| Typ panelu | TFT LCD |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,2025 mm |
| Typ LCD | Tft |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Połączenie FPC | 51 szpilów |
| Interfejs | RGB |
| Rozmiar | 4 cale |
| Ekran dotykowy | RTP |
| Technologia | LCD |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Kąt oglądania | Dostosowywanie |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Woltaż | 5v |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 50 ° C. |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Typ interfejsu | PIN, 46 Numbers |
| nazwisko | Panel LCD na zamówienie |
|---|---|
| Rodzaj LCD | Tn dodatni |
| Złącze | FPC, 50 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10~+60℃ |
| Napięcie napędu | 3,0 V |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | -20 ~+70 ℃ |
| Złącze | PIN, 30 cyfr |
| Typ LCD | STN Negatywne, Transmisyjne |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kontroler | ST7567 |
| Obszar widzenia LCD | 22.6 (W)* 29,0 (h) mm |
| rozmiar modułu | 25,0 (w)* 37,9 (h)* 3,8 (t) mm |
| Napięcie napędowe | 3,7 V |
| Nazwa | Moduł segmentu LCD |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Polaryzator | Transmisyjny |
| Podświetlenie | Biały |
| Obszar widoku | 54 (W)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Typ wyświetlania | Człon |