| Τύπος πίνακα | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,2025 χλστ |
| Τύπος LCD | TFT |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 51 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | RGB |
| Μέγεθος | 4 ιντσών |
| Οθόνη αφής | RTP |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Δυναμικό | 5V |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ° C έως 50 ° C |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 46Numbers |
| όνομα | Επεξεργασμένο πίνακα LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | Θετικό της TN |
| Συνδετήρας | FPC, 50 αριθμοί |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10~+60°C |
| Τάση κίνησης | 3.0V |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -20 ~+70 ℃ |
| Σύνδεσμος | PIN, 30 ψηφία |
| Τύπος LCD | Αρνητικό STN, μεταδοτικό |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | ST7567 |
| Περιοχή προβολής LCD | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| μέγεθος μονάδας | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Τάση οδήγησης | 3,7V |
| Όνομα | Ενότητα τμήματος LCD |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος εμφάνισης | Τμήμα |