| حمل و نقل | DHL\UPS\Fedex\EMS\HK پست... و غیره |
|---|---|
| رابط | رابط RGB 24 بیتی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| نام | ماژول نمایشگر LCD |
| نمایش اندازه منطقه | 7 اینچ |
| انباره | -10℃ تا 60℃ |
|---|---|
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| روش محرک | وظیفه 1/4 ، 1/3 تعصب |
| کار | 0 تا 50 |
| سفارشی | سفارشی |
| نام | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| حالت نمایش | VA، منفی |
| پس زمینه | رنگ مشکی |
| نوع نمایشگر | VA LCD |
| دمای عملیاتی | -10 ~+60 ℃ |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| نوع LCD | FSTN ((سیاه سفید) ، مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 پیکسل |
| VDD | 3.0 ولت |
| روشنایی | > 100 cd/m2 |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| نام | نمایشگر LCD تقسیم شده |
|---|---|
| زاویه دید | 178 درجه |
| شخصیت | سفید |
| نوع نمایشگر | VA LCD |
| بعد طرح کلی | 58.01*61.38*2.45،41.7*56.16*3.35 میلی متر |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| FPC | 12 پین |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |
| نام | نمایشگر LCD تک رنگ FSTN |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| رابط | حصار |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |