| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD με τμήματα |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Μαύρος |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Δασμός | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,153 (Υ) x 0,153 (V) |
| Οδηγός IC | ST7789V ή ILI9341V |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Μέγεθος ενότητας | 42,72 (Π) x 60,26 (Μ) x 2,6 (Τ) |
| τύπος διεπαφής | SPI/I2C |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Ανάλυση | 128x64 εικονοκύτταρα |
| Συμβατότητα | Αρδινούνο, Ράσμπερυ Πι, κλπ. |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 48,96×73,44 χλστ |
| Διασύνδεση | Δικαίωμα RGB/MCU |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τύπος LCD | TFT |
| λάμψη | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Πίνακας DOT | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~80 |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT, μεταδιδόμενο |
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,1462*0,1462 |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Πίσω φως | τέσσερα Λευκά LED |
| Προέλευση | Κίνα |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |