| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Δυναμικό | 3.0V |
|---|---|
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Τύπος LCD | HTN θετικό, μεταδοτικό |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Τύπος διασύνδεσης | Σύνδεση Ζέβρας |
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Διαστάσεις | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Αριθμός καρφίτσες | καρφίτσα 25 |
| Δυναμικό | 5.0 Β |
| Μέθοδος κίνησης | 1/64 καθήκον, 1/7 προκατάληψη |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Σύνδεσμος | Τύπος υποδοχής 10 ακίδων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ° C έως 70 ° C |
| Γωνιά προβολής | 6 |
|---|---|
| Μέγεθος | 4,3 ίντσες |
| Ψήφισμα | 480*272 Pixels |
| Οπίσθιος φωτισμός | 10 Λευκή LED |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος Va | 109 ( Υ ) * 14 (Π) mm |
| χρώμα | Κόκκινο, Μπλε ή Κίτρινο |
| Παράμετρος μονάδας δίσκου | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | 110 ( Υ ) * 18 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
| Τύπος προϊόντος | FSTN Θετικό |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |