| όνομα | 2.9 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | Μονόχρωμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 60 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | vga |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | TN |
| Χρόνος απόκρισης | κα 3 |
| Όνομα | Οθόνη LCD 7 τμημάτων |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Τύπος οθόνης | HTN αρνητικό, μεταδοτικό |
| Θερμοκρασία | 0 έως 50 ℃ |
| Οδηγός IC | AIP31621E |
| Τεχνολογία | TFT |
|---|---|
| οθόνη αφής | CTP/RTP |
| Μέγεθος AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | ΡΒΜ ζώνη |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αριθμός PIN | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Συνολικές Διαστάσεις | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος LCD | TN, θετικό |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 έως +80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 58(Υ)*41,56(Π)*4,5(Τ) χιλιοστά ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετική, Μετακλαστική |
| Αριθμός κουκκίδων | 128x64 κουκκίδες |
| περιγραφή της ενότητας | 120,7 (Υ) x 57,08 (V) x 3,10 (ΜΑΧ) (Τ) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,6 ίντσες |
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |