| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διεπαφή 24 Bits-RGB |
| Ονομασία | 2Δείκτης οθόνης LCD TFT 0,4 ιντσών |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| Έγχρωμη γκάμα | ΕΣΡΒ 100% |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Τάση εργασίας | 5.0V |
|---|---|
| Τύπος LCD | HTN μεταδοτικός |
| Γωνιά προβολής | Γερά |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμος |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Εργασιακή προμήθεια | 5.0V |
|---|---|
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος διασύνδεσης | COB+Ζέβρα |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Σύνδεσμος | COB+PIN, 36 αριθμοί |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Δυναμικό | 3V |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ° C έως 80 ° C |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 70°C |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Διαστάσεις | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 80°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |