| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
| Omtrekgrootte | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Interface | 24 bits-RGB-interface |
| naam | 2.4 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| Kleurengamma | SRGB 100% |
| Achtergrondverlichtingstype | LED's |
| Reactietijd | 5 ms |
| Werkspanning | 5.0V |
|---|---|
| LCD -type | HTN -transmissief |
| Kijkhoek | Breed |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Werkvoorraad | 5.0v |
|---|---|
| Drive -modus | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Interfacetype | COB+Zebra |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Aansluiting | Cob+pin, 36 nummers |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Spanning | 3V |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -40 ° C tot 80 ° C |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werktemperatuur | -30°C aan 70°C |
| Drive -modus | 1/8 plicht, 1/4 vooringenomenheid |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |