| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Spanning | 3.0v |
|---|---|
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| LCD -type | HTN positief, Transmisief |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Interfacetype | Zebra Connection |
| Weergavemodus | Aangepast |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Afmetingen | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Aantal pinnen | speld 25 |
| Spanning | 5.0 V |
| Drive -methode | 1/64 plicht, 1/7 bias |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aansluiting | 10-polig stopcontacttype |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| Maat | 4,3 inch |
| Oplossing | 480 x 272 pixels |
| Achtergrondverlichting | 10 witte led |
| LCD -type | Tft |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Va-maat | 109 (H) * 14 (B) mm |
| kleur | Rood, blauw of geel |
| Aandrijfparameter | 1/4 Plicht 1/3 Bias |
| Afmetingen | 110 (H) * 18 (B) * 1,1 mm (T) |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
| Producttype | FSTN positief |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |