| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
| Anahat Boyutu | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 24 Bit-RGB Arayüzü |
| İsim | 2.4 inç TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| Renkli gam | %100 sRGB |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Yanıt Süresi | 5 ms |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
|---|---|
| LCD tipi | HTN Transfive |
| Görüntüleme açısı | Geniş |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma Kaynağı | 5.0V |
|---|---|
| Sürücü modu | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arayüz türü | COB+Zebra |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Saklama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| VOP | 5V |
|---|---|
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Bağlayıcı | Cob+pim, 36 sayı |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Gerilim | 3V |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -40 ° C ila 80 ° C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 70°C |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |