| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Dokunmatik Ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Çözünürlük | Özelleştirilmiş |
| LCD tipi | VN LCD Ekran |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Tip | FSTN LCD Ekran |
|---|---|
| Çalışma Kaynağı | 3.5V |
| Bağlayıcı | PIN |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Bağlantı yolu | Pin, zebra veya fpc |
|---|---|
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Tahrik yöntemi | 1/65 Görev, 1/9 sapma |
| Görüş Açısı | Saat 6 yönünde veya saat 12 yönünde |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Arka plan rengi | Yeşil |
|---|---|
| Ekran modu | TN, pozitif |
| Polarizör tipi | İletken |
| Görev | 1/4 |
| Depolamak | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| İsim | segment LCD modülü |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Depolama Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Polarizör | İletken |
| Arka ışık | Beyaz |
| çözünürlük | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sürmek | ST7789V |
| Gerilim | 3.0V |
| Arayüz türü | SPI |
| Depolama Sıcaklığı | - 10 ° C ila + 60 ° C |
| Adı | Özel LCD panelli |
|---|---|
| LCD Tipi | Tn Pozitif |
| Bağlantı | FPC, 50 numara |
| Depolama sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Sürücü gerilimi | 3.0V |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |