| نام | ماژول نمایش ال سی دی کوچک |
|---|---|
| وضوح صفحه نمایش | 128*64 |
| منطقه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| ماده | 12864 LCM |
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
|---|---|
| FPC Connect | 24pin ، نوع zif |
| قطعنامه | سفارشی |
| نوع LCD | نمایشگر VN LCD |
| ابعاد | سفارشی |
| تایپ کنید | نمایشگر FSTN LCD |
|---|---|
| تامین کار | 3.5 ولت |
| رابط | سنجاق |
| نور پس زمینه | رهبری سفید |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| راه اتصال | پین ، گورخر یا FPC |
|---|---|
| ولتاژ | 2.8 ولت، 3.0 ولت، 3.2 ولت، 3.6 ولت، 4.0 ولت، 4.5 ولت، 5.0 ولت |
| روش محرک | 1/65 وظیفه، 1/9 تعصب |
| زاویه دید | ساعت 6 یا 12 |
| ابعاد | سفارشی |
| رنگ پس زمینه | سبز |
|---|---|
| حالت نمایش | TN ، مثبت |
| نوع قطبش | منتقل کننده |
| وظیفه | 1/4 |
| انباره | -30 تا 80 درجه سانتیگراد |
| نام | ماژول LCD بخش |
|---|---|
| وظیفه | 1/4 |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| قطبش دهنده | منتقل کننده |
| نور پس زمینه | سفید |
| وضوح | سفارشی |
|---|---|
| محرک | ST7789V |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نوع رابط | حصار |
| دمای ذخیره سازی | - 10 درجه سانتیگراد تا + 60 درجه سانتیگراد |
| نام | پانل LCD سفارشی |
|---|---|
| نوع LCD | TN مثبت |
| کانکتور | FPC، 50 عدد |
| دمای ذخیره سازی | -10 ~ 60 ℃ |
| ولتاژ محرک | 3.0 ولت |
| نام | LED Backlit TFT Display 7 اینچ |
|---|---|
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |
| درخشندگی سطحی | 450cd/m2 |
| نوع LCD | ماتریس فعال a-Si TFT |
| تعداد نقاط | 240x(RGB)x320 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |