| نام | نمایشگر LCD 8x2 کاراکتر |
|---|---|
| کنترل کننده | S6B0069 یا معادل آن |
| رنگ نمایش | سفید |
| طرح رانندگی | 1/160 وظیفه ، 1/14 تعصب |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رنگ نور پس زمینه | قابل تنظیم |
|---|---|
| ابعاد | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1.1mm T |
| ولتاژ تغذیه | 3.0 ولت |
| نوع نمایشگر | ال سی دی بخش |
| اتصال | سنجاق |
| نام | صفحه نمایش LCD 5 اینچی TFT |
|---|---|
| زمان عمر LED | 50،000 ساعت |
| محدوده رنگ | 72٪ NTSC |
| منطقه نمایش | 55.44 (ح) x98.64 (v) میلی متر |
| نور پس زمینه | 56leds ، 160ma ، 21.5V |
| دمای کار | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
| راه اتصال | پین ، 13 شماره |
| ولتاژ کار | 3.3 ولت |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
|---|---|
| اتصال | پین ، گورخر یا FPC |
| اندازه وا | 78*59/56mm*1.1T یا سفارشی |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| رهبری کرد | سفید |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| اندازه صفحه نمایش | سفارشی |
| نوع قطبش | انعکاسی/انتقال دهنده/بازتابنده |
| نوع LCD | نمایشگر VA LCD |
| نوع قطبش | انعکاسی/انتقال دهنده/بازتابنده |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| نور پس زمینه | با یا بدون |
| دما | -20℃-+70℃ |
| ولتاژ | 2.8 ولت، 3.0 ولت، 3.2 ولت، 3.6 ولت، 4.0 ولت، 4.5 ولت، 5.0 ولت |
| اندازه طرح کلی | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه طرح ریزی | سفارشی |
| قابلیت اتصال | پین، گورخر یا FPC |