| όνομα | Μικρή ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 128*64 |
| Περιοχή θέασης | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |
| Άρθρο | 12864 ΛΚΜ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος LCD | Οθόνη VN LCD |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Εμφάνιση LCD FSTN |
|---|---|
| Εργασιακή προμήθεια | 3,5V |
| Συνδετήρας | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Δρόμος σύνδεσης | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65 Καθήκον, 1/9 Μεροληψία |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα ή 12 η ώρα |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα του φόντου | Πράσινος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, θετικό |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Δασμός | 1/4 |
| Αποθήκευση | -30℃ σε 80℃ |
| Όνομα | Ενότητα τμήματος LCD |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Οδηγώ | ST7789V |
| Δυναμικό | 3,0V |
| τύπος διεπαφής | SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | - 10 ° C έως + 60 ° C |
| όνομα | Επεξεργασμένο πίνακα LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | Θετικό της TN |
| Συνδετήρας | FPC, 50 αριθμοί |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10~+60°C |
| Τάση κίνησης | 3.0V |
| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |