| Πηγή φωτός | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε / Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.7inches |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 Κύκλος Εργασίας, 1/3 Προστασία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό / VA προαιρετικό |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| Δρόμος σύνδεσης | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Εμφάνιση χρώματος | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Δυναμικό | 5V |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ° C έως 50 ° C |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 46Numbers |
| Ψήφισμα | 128x160 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τύπος οθόνης | TFT |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Μέγεθος οθόνης | 1,77 ίντσες |
| Διασύνδεση | LVDS |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20+70 ℃ |
| Επαφές | Pin, zebra ή fpc |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικό ή αρνητικό |
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA αρνητικός |
|---|---|
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6o'clock |
| Τάση εργασίας | 4,8V |
| Τρόπος πολωτή | Μεταφραστικό μεταδιδόμενο (προσαρμοσμένο) |
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Χρόνος απόκρισης | 20ms |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| Τύπος πολωτήρα | Transflective |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 70℃ |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | RA8835 |
| Τάση τροφοδοσίας | 3-5v |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Μέγεθος πάνελ | προσαρμοσμένος |
| Τύπος πάνελ | Μονάδα LCD TN-LCD |
| Οπτικό μέγεθος | 35.8x36.75mm/προσαρμοσμένο |