| Technology | TFT |
|---|---|
| Touch Screen | CTP/RTP |
| AA Size | 51.84(H) * 86.4(V) |
| Pixel Arrangement | RGB Stripe |
| Display Technology | LCD |
| Lcd Type | TN, Positive |
|---|---|
| Storage Temperature Range | -30 To +80℃ |
| Screen Size | 58(H)*41.56(W)*4.5(T)mm Or Customized Size |
| Display Mode | Positive , Transflective |
| Number Of Dots | 128X64 Dots |
| Pin Number | 24 Pins |
|---|---|
| Touch Screen | Customizable |
| Screen Type | LCD TFT |
| Overall Dimensions | 55.26x84.69x3.35 Mm |
| Interface Types | MIPI (Customizable) |
| Storage Temperature | -40°C To +85°C |
|---|---|
| Operating Voltage | 4.8v |
| Driving Condition | 1/2 Duty, 1/2 Bias |
| Luminance | 200 Cd/m2 |
| Operating Temperature | -25°C To +65°C |
| Module Outline | 120.7 (H) X 57.08(V) X 3.10(MAX)(T) |
|---|---|
| Screen Size | 4.6inches |
| Interface | 24-bit RGB Interface |
| Backlight Technology | LED |
| Touchscreen | Customized |
| Overall Dimensions | 133.0 X 44.0 X 2.80 Mm |
|---|---|
| Pin Number | 72 Pins |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Driving Condition | 1/8 Duty, 1/5 Bias |
| Optics | All Viewing Angles |
| Dimensions | 42.72(H)* 60.26(V)* 2.40(D) Mm |
|---|---|
| Resolution | 240*320 |
| Touch Screen | Customized |
| FPC Connect | 18PIN, Soldering Type |
| Backlight | White LED |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 To 50℃ |
| Va Size | 130(W)* 80(H) Mm |
|---|---|
| Drive Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Backlight Type | LED |
| Connectivity | COB+PIN, 35 Numbers |
| Active Area | 36.72(H)* 48.96(V) Mm |
| Transport Package | Standard Carton Package |
|---|---|
| Bonding Methord | Air Bonding, Optical Bonding |
| Fpc | 50pin |
| Outline Size | 31.28x30.3x1.45 |
| Touch Type | With/without RTP/ With CTP |