| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar Va | 109 (wys.) * 14 (szer.) mm |
| Kolor | Czerwony, niebieski lub żółty |
| Parametr napędu | 1/4 Obowiązek 1/3 Odchylenie |
| Wymiary | 110 (wys.) * 18 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 2,88 cala |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Wymiary | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | IPS Wszystkie kąty widzenia |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| ROZMIAR | 4 cali |
| Obszar aktywny | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 500: 1 |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy rezystancyjny (opcjonalnie/konfigurowalny) |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Numer pinów | 12 szpilek |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Rozmiar | 1,33 cala |
| Rozmiar | 1,28 cala |
|---|---|
| Luminance | 160 CD/m2 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | MCU/SPI/RGB |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 1000 CD/m2 |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Typ dostawcy | Producent |
| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |