| Liczba pinów | 7 pinów |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar konturu | 27,5 (wys.) x 39,0 (pion.) x 11,3 (gł.) mm |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rezolucja | 320*240 pikseli |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Typ panelu | IPS |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Rozmiar | 3,0 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| technologia | LCD |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| Jasność | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Kierunek oglądania | każdy kąt widzenia, IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typy interfejsów | SPI/RGB (konfigurowalny) |
| Typy interfejsów | SPI |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Wymiar zarysu | 21,16 x 29,22 x 1,9 mm |
| Łączność | Typ złącza FPC |
| Numer pin | 13 pinów |
| Liczba pinów | 24 szpilki |
|---|---|
| Głębia koloru | 65K/262K |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Typ panelu | IPS |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Temperatura przechowywania | -20℃ do +70℃ |
|---|---|
| Rezolucja | 128 x 64 piksele |
| Kąt oglądania | TN |
| Tryb LCD | FSTN, pozytywny |
| Rozmiar oglądania | 53,50 x 28,80 mm |