| Pim numarası | 7 pim |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz | SPI |
| Anahat Boyutu | 27,5(Y) x 39,0(D) x 11,3(D) mm |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Panel tipi | IPS |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
|---|---|
| Ekran Tipi | Normalde Siyah |
| Görüş açısı | Tüm |
| Boyut | 3.0 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| teknoloji | LCD |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| Ödeme Koşulları | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Görüntüleme Yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| OEM / DOM | Evet |
| Arayüz türleri | SPI / RGB (Özelleştirilebilir) |
| Arayüz türleri | SPI |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Anahat Boyutu | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Pin numarası | 13 pin |
| Pim Sayısı | 24 pin |
|---|---|
| Renk Derinliği | 65K/262K |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Panel tipi | IPS |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Depolama sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Görüntüleme açısı | TN |
| LCD Modu | FSTN, Pozitif |
| Görüntüleme Boyutu | 53.50 x 28.80mm |