| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
|---|---|
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Aa Size | 22.7(W) X 42.72(H) |
| Screentype | TFT LCD |
| Overall Dimensions | 25(W) X 49.33(H) X 2.11(T) |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Resolution | 320*240 Pixels |
| Display Type | TFT LCD |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Panel Type | IPS |
| Driver Ic | ST7701S |
|---|---|
| Display Type | Normally Black |
| Viewing Angle | ALL |
| Size | 3.0 Inch |
| Touchscreen | No |
| Technology | LCD |
|---|---|
| Touchscreen | No |
| Viewing Angle | 12 O ' Clock |
| Colors | 262K |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Pin Number | 24 PIN |
|---|---|
| Interface Types | MPU 8 Bit, (customizable) |
| Response Time | 10 Ms |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Display Size | 1.44 Inches |
| Pins Number | 50 Pins |
|---|---|
| Interface | RGB/MCU |
| Outline Size | 50.0*69.2*3.5 |
| Connectivity | Plugging (customizable) |
| Touch Screen | Resistive Touch Panel |
| Luminance | 260 Cd/m2 |
|---|---|
| Pins | 40 Pins |
| Outline Size | 50(W) X 69.2(L) X 2.35(T) Mm |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Size | 2.8 Inch |
| Product Type | TFT LCD Screen |
|---|---|
| Pin Number | 18 PIN |
| Active Area | 48.60(W)x64.80 (H) (mm) |
| Touch Screen | Customized |
| Outline Size | 54.0(W)x77.4(H)x2.4(T)(mm) |
| Luminance | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Direction | All Viewing Angle, IPS |
| Touch Screen | Yes |
| Interface Types | SPI / RGB (Customizable) |
| Number Of Pins | 24 Pins |
|---|---|
| Color Depth | 65K/262K |
| Working Temperature | -20℃~70℃ |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 Cd/m2 |