| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |
| Interface | 8-bit parallel |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| oplossing | 128x64 |
| Opslagtemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Bedrijfstemperatuur | -10~+60℃ |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V ((Typische waarde) |
| Controller-chip | ST7565R |
| Polarisatortype | transflectief |
| Interface connector | 8080 MCU-interface OF 6800 MCU-interface OF 4-lijn SPI-interface |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Actief gebied | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Afmetingen | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| MAAT | 1,06 inch |
| Uiterlijk formaat | 50,0(L) X 40,0(B) X 4,1(T) mm |
|---|---|
| Rijschema | 1/96 inschakelduur, 1/10 bias |
| Schermresolutie | 160*95 |
| Interface | MPU (kan worden aangepast) |
| Va-maat | 47,0(L) X 30,0(B) mm |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Actief gebied | 48.96 (H) * 73,44 mm (van V) |
| Kijkhoek | 12 uur. |