| Aktif alan | 66,52 (G) x33,24(Y) |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık (genellikle beyaz veya mavi) |
| Arayüz | MCU |
| Ekran Boyutu | 80,0(G) X 54,0 (Y) X 9,7(D) |
| Denetleyici IC | ST7567 |
| Ekran Boyutu | 128x64 piksel |
|---|---|
| Parlaklık | 180 CD/M2 |
| Görüş açısı | 6:00 |
| modül boyutu | 79,05(U) X 35,2(G) X 8,04(Y) (mm) |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Kontaktör | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila +50°C,-10°C ila +60°C,-20°C ila +70°C, |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
|---|---|
| isim | Dönüştürme LCD ekranı |
| Pin Sayısı | 32PIN |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Denetleyici | ST7567 |
| Çözünürlük | 128*64piksel |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V |
| Sürücü IC Modeli | S6B0724 |
| Panel Türü | STN-LCD LCD modülü |
| Model | Dönüştürme LCD ekranı |
| Güç kaynağı voltajı | 3-5V |
|---|---|
| Polarizör tipi | transfektif |
| Panel boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | TN-LCD LCD Modülü |
| Görsel Boyut | 35.8x36.75mm/özelleştirilmiş |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Ekran modu | Negatif |
| Ekran Tipi | COG (Cam Üzerinde Çip) LCD |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Sürüş yöntemi | 1/64 görev, 1/9 önyargı |
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Arayüz | Seri/paralel arayüz |
| Genel Boyutlar | 58,70×38,50×4,50(FPC uzunluğu hariç) |
| entegre devre | ST7567 |