| Color Gamut | RGB |
|---|---|
| Pin Number | 40 PIN |
| Surface Luminance | 500 Cd/m2 |
| Connect | ZIF FPC 46mm |
| Screen Type | TFT |
| Pin Number | 40 Pins |
|---|---|
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Screen Type | LCD TFT |
| Response Time | 10 Ms |
| Resolution | 480*272 Pixels |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Connectivity | RGB |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Resolution | 320*240 Pixels |
| Module Size | 120.7 Mm * 75.8 Mm * 2.8 Mm T |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O ' Clock |
| Screen Size | 5 Inches |
| Va Size | 108 Mm X 64.8 Mm |
| Interface | 24 − Bit RGB Strip |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Display Size | 3.5 Inches |
| Resolution | 320x480 Dots |
| Display Technology | TFT LCD |
| Color Gamut | RGB |
|---|---|
| Size | 1.22 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
| Pin Number | 24 PIN |
|---|---|
| Interface Types | MPU 8 Bit, (customizable) |
| Response Time | 10 Ms |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Display Size | 1.44 Inches |
| Pins Number | 26PINS |
|---|---|
| Touch Screen | Yes |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Lcd Type | IPS |
| Display Color | 16.7 M |
|---|---|
| Size | 13.3 Inch |
| Active Area | 293.76 X 165.24 (mm) |
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Display Size | 2.8 Inches |
|---|---|
| Outline Size | 46.2x65.2x2.3mm (±0.2mm) |
| Pixel Arrangement | RGB-Stripe |
| Backlighttype | LED |
| Luminance | 1000 Cd/m2 |