| Brightness | 200 Cd/m² |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Display Mode | Normal Black |
| Size | 7 Inches |
| Connectivity | RGB |
| Backlight | 4 LEDS |
|---|---|
| Surface Luminance | 300 Cd/m2 (Customizable) |
| Interface | SPI 4 Lines |
| Panel Type | TFT |
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Display | TSD Round LCD Display |
|---|---|
| Color | Normally Black |
| Size | 2.48 Inch |
| Colors | 262K |
| Backlighttype | LED Backlight |
| Name | 5 Inch TFT LCD Display Screen |
|---|---|
| Led Life Time | 50,000 Hr |
| Color Gamut | 72% NTSC |
| Display Area | 55.44(H)x98.64(V)mm |
| Backlight | 56LEDs, 160mA, 21.5V |
| Commodity | 3.6 Inch TFT LCD Display |
|---|---|
| Outline Dimension | 107.13(W )×107.13(H)×9.76(T) Mm |
| Interface Definition | RGB 24 Bits |
| Backlight Technology | LED |
| Driver Ic | ST72566 |
| Connectivity | Soldering (Customizable) |
|---|---|
| Overall Dimensions | 174x136x2.5 Mm |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Display Technology | LCD |
| Name | Round TFT LCD Display |
|---|---|
| Touch Ic | ST1624i |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | Yes |
| Active Area | 32.4(W)* 32.4(H) Mm |
| Lcd Resolution | 544*506 Dots |
|---|---|
| Color | 16.7M |
| Viewing Direction | ALL O’CLOCK |
| Panel Size | 3.6 Inch(diagonal) |
| Outline Dimension | 107.13(W )×107.13(H)×9.76(T) Mm |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20~70 |
| Backlight Technology | LED |
| Size | 5 Inches |
| Active Area | 62.10(H)x110.40(V) |
| Size | 4 Inches |
|---|---|
| Viewing Angle | All Viewing Angles |
| Surface Luminance | 1000 Cd/m2 ( Customizable) |
| Light Source | White LED |
| Connection | Plugging (customizable) |