| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Arayüz | RGB+SPI |
| Pin numarası | 40 Pin |
| Bağlantı | ZIF |
| OEM / DOM | Temassız, (CTP Opsiyonel) |
| Arayüz türleri | SPI |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Anahat Boyutu | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Pin numarası | 13 pin |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |
| Görüntüleme yönü | IPS Tüm Görme Açıları |
|---|---|
| Pim numarası | 25 iğne |
| Bağlamak | Lehimleme |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| LCD tipi | IPS |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| LCM anahat boyutu | 46.00 (w) x40.80 (h) x2.50 (t) mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arka ışık | 50 bin saat |
| Genel Boyutlar | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Arayüz | RGB |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
| Bağlamak | Bağlama |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Yüzey Parlaklığı | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Pim numarası | 30 pin |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Çözünürlük | 540x1080 piksel |
| Bağlamak | Sabitle |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran | CTP |
| Arayüz türleri | RGB |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |