| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Boyut | 1,22 inç |
| LCD Tipi | TFT |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Bağlantı | RGB |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün türü | TFT LCD ekran |
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Modül Boyutu | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm T |
|---|---|
| Görüş açısı | saat 6 |
| Ekran Boyutu | 5 inç |
| VA boyutu | 108 mm x 64,8 mm |
| Arayüz | 24 bit RGB Şerit |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 3,5 İnç |
| çözünürlük | 320x480 nokta |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Rengi | 16,7 milyon |
|---|---|
| BOYUT | 13,3 inç |
| Aktif alan | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Parlaklık | 1000 CD/M² |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Pim numarası | 26PINS |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| LCD tipi | IPS |
| Parlaklık | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran modu | Normal Siyah |
| Boyut | 7 inç |
| Bağlantı | RGB |
| Arka ışık | 4 LED |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 CD/m2 (özelleştirilebilir) |
| Arayüz | SPI 4 hatları |
| Panel tipi | TFT |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Görüntülemek | TSD Yuvarlak LCD Ekran |
|---|---|
| Renk | Normalde Siyah |
| Boyut | 2,48 inç |
| Renkler | 262K |
| Arka ışık türü | LED arka ışık |
| Adı | 5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LED Ömrü | 50.000 saat |
| Renk aralığı | %72 NTSC |
| Ekran Alanı | 55.44 (h) x98.64 (v) mm |
| Arka ışık | 56leds, 160mA, 21.5V |