| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran tipi | TFT |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Aktif alan | 198.000(G) × 111.696(Y) mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
| Pin numarası | 50pin |
| Anahat Boyutu | 211,1(G)×126,5(Y)×5,9(D) mm |
| Çözünürlük | 800*480 piksel |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İle |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Modül Boyutu (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Boyut | 7,84 inç |
| Anahat Boyutu | 190*138*5,78 mm |
|---|---|
| AA Boyutu | 154,21x85,92 mm |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| AA Boyutu | 43.20 x 57.60 mm |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 50(G) X 69,2(U) X 2,35(D) mm |
| Çözünürlük | 480x640 nokta |
| Bağlayıcı | FPC konektör tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |