| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Resolution | 800*800 |
| Aa Size | Φ87.6mm |
| Viewing Angle | ALL O’CLOCK |
| Panel Type | IPS |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Resolution | 320*480 Pixels |
| Interface Types | 16-bit Parallel (DBI Type B) |
| Touch Screen | With Resistive Touch Panel |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Surface Luminance | 350 Cd/m² (typical) |
|---|---|
| Pins Number | 48 Pins |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Interface | MCU/RGB/SPI |
| Screentype | LCD TFT |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Size | 3.5 Inches |
| Interface Types | MCU&SPI |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Connectivity | Plugging (customizable) |
| Touch Technology | RTP |
|---|---|
| Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
| Outline Dimensions | 164.9x100x6.8 Mm |
| Dot Matrix | 800 X RGB X 480 |
| Screen Type | TFT |
| Interface | MIPI |
|---|---|
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Viewing Angle | 85°/85°/85°/85° (Left/Right/Up/Down) |
| Backlighttype | LED |
| Screen Type | TFT LCD |
| Surface Luminance | 250 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Connection | Plugging (customizable) |
| Display Size | 2.2 Inches |
| Viewing Angle | 12:00 |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Viewing Direction | 80° All Directions |
| Overall Dimensions | 59.60x47.3x3.4 Mm |
| Pin Number | 40 PIN |
| Connection | FPC Connector Type |
| Pins Number | 50 Pins |
|---|---|
| Interface | RGB/MCU |
| Outline Size | 50.0*69.2*3.5 |
| Connectivity | Plugging (customizable) |
| Touch Screen | Resistive Touch Panel |
| Active Area | 71.86×70.18mm |
|---|---|
| Connectivity | Plugging ( Can Be Customized ) |
| Light Source | White LED |
| Size | 4 Inches |
| Surface Luminance | 420 Cd/m2(nits) |