| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermtype | TFT |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Type weergave | Tft |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Zichthoek | Alle uur |
|---|---|
| Blu Type | E-GELEID |
| LCD-type | 10,1 duim TFT |
| De Consumptie van de logicamacht | TBD |
| Interface | LVDS |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Actief gebied | 198.000 (B) × 111.696 (H) mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Pin -nummer | 50 pin |
| Omtrekgrootte | 211,1(B)×126,5(H)×5,9(D) mm |
| Oplossing | 800*480 pixels |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Aanraakscherm | Met |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Grootte van de module (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Maat | 7,84 inch |
| Omtrekgrootte | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| AA-formaat | 154.21x85.92 mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Technologie | LCD-scherm |
| AA-formaat | 43.20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 50(B) X 69,2(L) X 2,35(T) mm |
| Oplossing | 480x640 punten |
| Connector | FPC-schakelaartype |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Verpakking Details | karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T D/P Paypal |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |