| Schets afmetingen | 235x143x5,9mm |
|---|---|
| Aantal stippen | 1024x600 |
| Connectiviteit | LVDS |
| Helderheid | 200 Cd/m2 |
| Oorsprong | China |
| Interfacetype | LVDS |
|---|---|
| LCD-type | RTP |
| Maat | 8.0 |
| Oplossing | 1024*768 |
| Modulegrootte | 174,00×136,00×2,45mm |
| Kleuren weergeven | 65K. |
|---|---|
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
| Puntenhoogte | 0,162(B)X0,162(H) |
| Bestuurder Ic-model | ILI9327 |
| Modulegrootte | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Helderheid | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Connector | ZIF |
| Interface | RGB+SPI (MIPI-interface optioneel) |
| Weergavegrootte | 4 inch |
| Dimensionale omtrek | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Weergave | Ronde TFT LCD -display |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Aanraakscherm | Ja |
| schermtype | Tft |
| Maat | 10" TFT |
|---|---|
| Driver IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Schermtype | Tft |
| Interfacetype | RGB |
| Achterlicht | 39-matrijzen wit LED-licht |
| Paneelgrootte | 5inch (diagonaal) |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| Helderheid | 300 CD / M2 |
| TFT-interface | RGB |
| Naam | 2,4 inch TFT touchscreen |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Displayschaal | 4: 3 |
| Oplossing | 240x320 punten |
| Touth | Weerstand |
| Pinnen nummer | 25pins |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Pixelarrangement | RGB-streep |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
| Schets afmetingen | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Werktemperatuur | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Oplossing | 800*400 pixels |
| Type weergave | Tft |