| Pixelhoogte | 0,180 (B) × 0,180 (H) (mm |
|---|---|
| LCD -interface | RGB strook |
| Oplossing | 640 RGB (H) x 480 (V) |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Type aanraakscherm | weerstand biedend touch screen |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Helderheid | 350cd/m2 |
|---|---|
| aanraken | CTP |
| Kleuren | 16,7m |
| Schetsen | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Rijd IC | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Helderheid | 300 CD / M2 |
| LCD -interface | LVDS |
| VA-maat | 108 mm x 64,8 mm |
| Gebruik | Notebook LCM, TV-LCM |
| TFT Actief gebied | 48.96 maal 73.44 |
|---|---|
| Richting bekijken | 12 uur |
| pixelconfiguratie | R.G.B. verticale streep |
| Achterlicht Lichtsterkte | 220 Cd/m2 |
| LCD-type | STN positief |
| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| Applicatie | Industrieel, consument |
| Maat | 7 inch |
| TFT-interface | HDMI, USB |
| VA-maat | 154,08 * (H) * 85,92 (B) mm |
| Weergavegrootte weergave | 59,6 (B) mm x 108,3 (H) mm x 1,6 (D) mm |
|---|---|
| Displayschaal | 4: 3 |
| Materiaal | Tft |
| Fpc-lengte | FPC-schakelaartype |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Type achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Puntafstand (B×H) | 0,153 (H) x 0,153 (V) |
| Driver IC | ST7789V of ILI9341V |
| Maat | 2.4 inch. |
| Modulegrootte | 42,72 (B) x 60,26 (L) x 2,6 (T) |