| Pixel Pitch | 0.180 (W) × 0.180 (H) (mm |
|---|---|
| رابط LCD | نوار RGB |
| قطعنامه | 640 RGB (H) x 480 (V) |
| گزینه TP | با پنل لمسی مقاومت |
| نوع صفحه لمسی | صفحه نمایش لمسی مقاومتی |
| تکنولوژی | ال سی دی |
|---|---|
| اندازه طرح کلی | 46.2 X 64.98 X 1.61 میلیمتر |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| حالت نمایش | TFT/انتقال دهنده |
| روشنایی | 350 سی دی / متر مربع |
|---|---|
| لمس کنید | CTP |
| رنگ | 16.7 متر |
| طرح | 86.80 میلی متر * 56.50 میلی متر * 3.90 میلی متر T |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| آی سی درایو | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| روشنایی | 300 CD / m2 |
| رابط LCD | LVDS |
| اندازه VA | 108 میلی متر x 64.8 میلی متر |
| استفاده | نوت بوک LCM، TV-LCM |
| منطقه فعال Tft | 48.96 * 73.44 |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| پیکسل پیکسل | راه راه عمودی RGB |
| درخشندگی نور پس زمینه | 220 سی دی بر متر مربع |
| نوع LCD | STN مثبت |
| رابط | MIPI 2Lane |
|---|---|
| اندازه VA | 53.28 میلی متر * 71.04 میلی متر |
| جهت مشاهده | ساعت 9 |
| قطعنامه | 480 * 640 نقطه |
| نوع LCD | CTP |
| نقاط تماس | 2 ~ 10 موجود است |
|---|---|
| گام صدا | 0.5 میلی متر |
| سطح سخت | ≥7 ساعت |
| شیشه های یخ زده | لیوان ایتو 1.1 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 105.5*66.2*2.95mm |
| حالت LCD | منتقل کننده |
|---|---|
| برنامه | صنعتی، مصرفی |
| اندازه | 7 اینچ |
| رابط TFT | HDMI، USB |
| اندازه VA | 154.08 * ( H ) * 85.92 ( W ) mm |
| اندازه طرح کلی | 59.6 ( W ) mm x 108.3 ( H ) mm x 1.6 ( T ) mm |
|---|---|
| مقیاس نمایش | 4: 3 |
| مواد | TFT |
| طول Fpc | نوع اتصال FPC |
| عمل | -20 ~ +70 |
| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |