| Piksel | 0,180 (szer.) × 0,180 (wys.) (mm |
|---|---|
| Interfejs LCD | Pasek RGB |
| Rezolucja | 640 RGB (wys.) x 480 (p.) |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Typ ekranu dotykowego | Rezystancyjny ekran dotykowy |
| Technologia | LCD |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Napęd IC | OTA7001AC/OTA9960A |
|---|---|
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs LCD | LVDS |
| Wielkość VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Stosowanie | Notebook LCM, TV-LCM |
| Obszar aktywny Tft | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Kierunek oglądania | godzina 12 |
| Konfiguracja piksela | Pionowy pasek RGB |
| Światło tylne Światłość | 220 cd/m2 |
| Typ LCD | STN pozytywny |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowy, Konsument |
| Rozmiar | 7 cali |
| Interfejs TFT | HDMI, USB |
| Wielkość VA | 154,08 * (wys.) * 85,92 (szer.) mm |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 59,6 (szer.) mm x 108,3 (wys.) mm x 1,6 (gł.) mm |
|---|---|
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Tworzywo | Tft |
| Długość FPC | Typ złącza FPC |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |