| Zarys Wymiary | 235 x 143 x 5,9 mm |
|---|---|
| Liczba kropek | 1024x600 |
| Łączność | LVDS |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Jasność | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kierunek patrzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Złącze | ZIF |
| Interfejs | RGB + SPI (opcjonalnie interfejs MIPI) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
| zarys wymiarowy | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar | 10 "TFT |
|---|---|
| IC kierowcy | Hx8282a+Hx8696a |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ interfejsu | RGB |
| Tylne światło | 39-matrycowe białe światło LED |
| Rozmiar panelu | 5 cali (przekątna) |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs TFT | RGB |
| Nazwa | 2,4 -calowy ekran dotykowy TFT |
|---|---|
| Screen_Type | TFT LCD |
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Rezolucja | 240x320 kropki |
| Touth | Rezystywny |
| Liczba pinów | 25 pinów |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Zarys Wymiary | 164,9 (h) * 100,0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Temperatura pracy | -20 ° C ~ +70 ° C. |
| Rezolucja | 800*400 pikseli |
| Typ wyświetlania | Tft |